RK73B1ERTTP130G
MFR.Part #
RK73B1ERTTP130G
JLCPCB Part #
C2594712
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS