RN73H2ETTD6801D10
MFR.Part #
RN73H2ETTD6801D10
JLCPCB Part #
C3941007
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.8kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS