SG73P2ATTD4302F
MFR.Part #
SG73P2ATTD4302F
JLCPCB Part #
C3919351
Description
-55℃~+155℃ 250mW 43kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS