RK73G2ARTTD3090D
MFR.Part #
RK73G2ARTTD3090D
JLCPCB Part #
C6181684
Description
-55℃~+155℃ 125mW 309Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS