CR0402AFX-1103GAS
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
CR0402AFX-1103GAS
JLCPCB Part #
C6537893
Description
-55℃~+155℃ 110kΩ 63mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS