RK73B1ERTTP100G
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
RK73B1ERTTP100G
JLCPCB Part #
C2594766
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 10Ω 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS