HV73V2BTTD7504F
MFR.Part #
HV73V2BTTD7504F
JLCPCB Part #
C4102433
Description
-55℃~+155℃ 333mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS