HV73V2ATTD1504F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1504F
JLCPCB Part #
C4259581
Description
-55℃~+155℃ 1.5MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS