RN73H1JTTD8161D100
MFR.Part #
RN73H1JTTD8161D100
JLCPCB Part #
C4054559
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.16kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS