HV73V2ATTD7504F
MFR.Part #
HV73V2ATTD7504F
JLCPCB Part #
C4175081
Description
-55℃~+155℃ 250mW 7.5MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS