RN732BTTD4222B10
MFR.Part #
RN732BTTD4222B10
JLCPCB Part #
C4308497
Description
-55℃~+155℃ 125mW 42.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS