HV73V2BTTD7503F
MFR.Part #
HV73V2BTTD7503F
JLCPCB Part #
C4081336
Description
-55℃~+155℃ 333mW 750kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS