HV73V2ATTD9104F
MFR.Part #
HV73V2ATTD9104F
JLCPCB Part #
C4073552
Description
-55℃~+155℃ 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS