RN73H1ETTP8560D50
MFR.Part #
RN73H1ETTP8560D50
JLCPCB Part #
C2514846
Description
-55℃~+155℃ 62.5mW 856Ω Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS