HV73V2ATTD1104F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1104F
JLCPCB Part #
C4275923
Description
-55℃~+155℃ 1.1MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS