HV73V2ATTD9103F
MFR.Part #
HV73V2ATTD9103F
JLCPCB Part #
C4219147
Description
-55℃~+155℃ 250mW 910kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS