RN73R2ETTD1540F100
MFR.Part #
RN73R2ETTD1540F100
JLCPCB Part #
C4136241
Description
-55℃~+155℃ 154Ω 250mW Thin Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS