RK73H2ATTD1800F
MFR.Part #
RK73H2ATTD1800F
JLCPCB Part #
C317247
Description
-55℃~+155℃ 150V 180Ω 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS