HV73V2ATTD3013D
MFR.Part #
HV73V2ATTD3013D
JLCPCB Part #
C4220571
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS