SG73P2ATTD76R8F
MFR.Part #
SG73P2ATTD76R8F
JLCPCB Part #
C4102111
Description
-55℃~+155℃ 250mW 76.8Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS