RN73R2BTTD2261A10
MFR.Part #
RN73R2BTTD2261A10
JLCPCB Part #
C4279334
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS