HV73V2ATTD3013F
MFR.Part #
HV73V2ATTD3013F
JLCPCB Part #
C4234211
Description
-55℃~+155℃ 250mW 301kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS