SG73P2ETTD104J
MFR.Part #
SG73P2ETTD104J
JLCPCB Part #
C3945076
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS