HV73V2ATTD1434F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1434F
JLCPCB Part #
C4098925
Description
-55℃~+155℃ 1.43MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS