SLR1TTE4420F
MFR.Part #
SLR1TTE4420F
JLCPCB Part #
C4164196
Description
-55℃~+180℃ 1W 442Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS