RK73H1HTTC9091D
MFR.Part #
RK73H1HTTC9091D
JLCPCB Part #
C2578933
Description
-55℃~+155℃ 50mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS