HV73V2ATTD1334F
MFR.Part #
HV73V2ATTD1334F
JLCPCB Part #
C4274619
Description
-55℃~+155℃ 1.33MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS