SG73G1JTTD63R4C
MFR.Part #
SG73G1JTTD63R4C
JLCPCB Part #
C5750264
Description
-55℃~+155℃ 333mW 63.4Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS