RK73G1ETTP3242F
MFR.Part #
RK73G1ETTP3242F
JLCPCB Part #
C2582111
Description
-55℃~+155℃ 100mW 32.4kΩ Thick Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS