HV733ATTE3483D
MFR.Part #
HV733ATTE3483D
JLCPCB Part #
C4291126
Description
-55℃~+155℃ 1W 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS