RN73H2BTTD13R8D25
MFR.Part #
RN73H2BTTD13R8D25
JLCPCB Part #
C2540793
Description
-55℃~+155℃ 13.8Ω 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS