WK73S2BTTD15LJ
MFR.Part #
WK73S2BTTD15LJ
JLCPCB Part #
C7149998
Package
0612
Description
-55℃~+155℃ 15mΩ 750mW Thick Film Resistor ±5% ±800ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS