HV733ATTE3403D
MFR.Part #
HV733ATTE3403D
JLCPCB Part #
C4247606
Description
-55℃~+155℃ 1W 340kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS