RN73R2ETTD2490D100
MFR.Part #
RN73R2ETTD2490D100
JLCPCB Part #
C2607504
Description
-55℃~+155℃ 249Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS