RK73H2BRTTD4751D
MFR.Part #
RK73H2BRTTD4751D
JLCPCB Part #
C2599352
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS