HV732HTTE4755F
MFR.Part #
HV732HTTE4755F
JLCPCB Part #
C4101897
Description
-55℃~+155℃ 47.5MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS