HV732HTTE4753F
MFR.Part #
HV732HTTE4753F
JLCPCB Part #
C3911892
Description
-55℃~+155℃ 475kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS