HV732HTTE4125F
MFR.Part #
HV732HTTE4125F
JLCPCB Part #
C4188324
Description
-55℃~+155℃ 41.2MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS