HV732HTTE4705F
MFR.Part #
HV732HTTE4705F
JLCPCB Part #
C4177878
Description
-55℃~+155℃ 47MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS