RN73H1JTTD2981F100
MFR.Part #
RN73H1JTTD2981F100
JLCPCB Part #
C3963983
Description
-55℃~+155℃ 100mW 2.98kΩ Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS