RN73H2ATTD1150A25
MFR.Part #
RN73H2ATTD1150A25
JLCPCB Part #
C2570624
Description
115Ω 125mW Metal Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS