HV732HTTE3484F
MFR.Part #
HV732HTTE3484F
JLCPCB Part #
C4013332
Description
-55℃~+155℃ 3.48MΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS