AC2010JK-073R6L
MFR.Part #
AC2010JK-073R6L
JLCPCB Part #
C6114511
Description
-55℃~+155℃ 3.6Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS