HV732HTTE3483F
MFR.Part #
HV732HTTE3483F
JLCPCB Part #
C4241224
Description
-55℃~+155℃ 348kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS