RN732ATTD2401B25
MFR.Part #
RN732ATTD2401B25
JLCPCB Part #
C186484
Description
100mW 150V 2.4kΩ ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS