WK73S2BTTD1R65F
MFR.Part #
WK73S2BTTD1R65F
JLCPCB Part #
C6000884
Description
-55℃~+155℃ 1.65Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0612 Chip Resistor - Surface Mount ROHS