HV732HTTE3003F
MFR.Part #
HV732HTTE3003F
JLCPCB Part #
C4059881
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS