RN73H1JTTD9421A10
MFR.Part #
RN73H1JTTD9421A10
JLCPCB Part #
C3976945
Description
-55℃~+155℃ 100mW 9.42kΩ Metal Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS