RK73H1JRTTD3571D
MFR.Part #
RK73H1JRTTD3571D
JLCPCB Part #
C2598860
Description
-55℃~+155℃ 100mW 3.57kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS