HV732HTTE3003D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
HV732HTTE3003D
JLCPCB Part #
C3983645
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 300kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS